Collection: Reading Comprehension Passages
-
History of Bread Making | Short Reading Comprehension Creative Worksheet
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Hippocrates | Short Reading Comprehension Creative Worksheet
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Hills | Short Reading Comprehension Creative Worksheet
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Hernán Cortés | Short Reading Comprehension Creative Worksheet
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Hercules | Short Reading Comprehension Creative Worksheet
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Herbert Hoover | Short Reading Comprehension Creative Worksheet
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Herbal Medicine | Short Reading Comprehension Creative Worksheet
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Henry Wadsworth Longfellow | Short Reading Comprehension Creative Worksheet
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Henry Stommel | Short Reading Comprehension Creative Worksheet
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Henry Ford | Short Reading Comprehension Creative Worksheet
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Henrietta Leavitt | Short Reading Comprehension Creative Worksheet
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Henri Matisse | Short Reading Comprehension Creative Worksheet
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Helmut Kohl | Short Reading Comprehension Creative Worksheet
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Helen Keller | Short Reading Comprehension Creative Worksheet
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Heart Pacemakers | Short Reading Comprehension Creative Worksheet
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Healthy Snacks | Short Reading Comprehension Creative Worksheet
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Healthcare | Short Reading Comprehension Creative Worksheet
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Health Problems from Air Pollution | Short Reading Comprehension Creative Worksheet
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Hassan Rouhani | Short Reading Comprehension Creative Worksheet
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Harvest Festivals | Short Reading Comprehension Creative Worksheet
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD



















